• Large assortment in stock
  • Quality products
  • Competitive prices
  • Fast delivery
  • Personal advice
  • More than 40 years of experience
  • Private label possible
X
Order, save and plant with us from € 500! Spent € 500 more on our webshop..

WKK - HRA-6X - Heavy-wall heat shrink tubing - 6:1 - With adhesive - Operating temperature up to 110 °C - 119.4/22.9 - Black - Length piece - 1.22 meters

Request a quote
Stock (pcs.): 21
The HRA-6X is heavy-wall heat shrink tubing with a shrink ratio of 6:1. This type of heat shrink tubing contains an adhesive coating which melts when the tubing is heated and shrunk, guaranteeing optimal sealing. UV resistant. Available in black.
More Information
Art.no. 254471501
Brand WKK
Heat shrink tubing model Heavy-wall heat shrink tubing
Heat shrink tubing type HRA-6X
Shrink ratio 6:1
Color Black
Length (mtr) 1.22
Shape Round
As supplied: inner diameter in mm (min.) 119.4
After recovery: inner diameter in mm (max.) 22.9
After recovery: wall thickness in mm (min.) 4.7
Packaging type Length piece
Flame retardant No
Self-extinguishing No
With adhesive Yes
Printable No
Operating temperature (°C) -55 up to +110
Minimum full recovery temperature (°C) +120
Longitudinal change 0 up to 10% max.
Material quality Crosslinked polyolefin
MIL-SPEC No
UV resistant Yes
Halogen-free Yes
Properties Heavy-wall heat shrink tubing with hot melt adhesive / Excellent sealing properties / Extra heavy-wall
PU / Master Carton 14

Specificaties en eigenschappen

De HRA-6X krimpkous heeft een krimpverhouding van 6:1, wat betekent dat de kous krimpt tot een zesde van zijn oorspronkelijke diameter. De kous is zwart van kleur en wordt geleverd in lengtestukken van 1.22 meter. De dikwandige constructie zorgt voor extra robuustheid en bescherming tegen mechanische slijtage, terwijl de ingebouwde lijmlaag een waterdichte en corrosiebestendige afdichting creëert. De kous is bovendien UV-bestendig, waardoor hij geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Hij is bestand tegen temperaturen tot 110°C. De binnendiameter voor krimpen is 119.4 mm en de binnendiameter na krimpen is 22.9 mm.

Voordelen en unieke kenmerken

De HRA-6X onderscheidt zich door zijn combinatie van een dikke wand en een effectieve lijmlaag. Deze combinatie zorgt niet alleen voor een uitstekende mechanische bescherming, maar garandeert ook een betrouwbare afdichting tegen vocht, stof en andere omgevingsinvloeden. De UV-bestendigheid draagt bij aan een langere levensduur, zelfs bij blootstelling aan direct zonlicht. De krimpverhouding van 6:1 maakt de kous geschikt voor een breed scala aan toepassingen en vereenvoudigt de installatie, zelfs op onregelmatig gevormde objecten.

Toepassingen en gebruik

Je kunt de HRA-6X krimpkous gebruiken voor diverse toepassingen, zoals het beschermen van kabelverbindingen, het afdichten van elektrische componenten, het bundelen van kabels en het repareren van beschadigde kabels. De kous is geschikt voor gebruik in de automotive industrie, de elektronica-industrie, de telecommunicatie en diverse andere sectoren. De lijmlaag activeert tijdens het verwarmen en zorgt voor een sterke hechting aan het onderliggende materiaal.

Onderhoud en levensduur

Voor een optimale levensduur adviseren we de HRA-6X krimpkous te beschermen tegen extreme temperaturen en chemische stoffen buiten de gespecificeerde grenzen. Reiniging met een zachte, droge doek is voldoende om de kous schoon te houden.

Do you want to request a quote 
or do you have other questions?

Do not hesitate to contact us. Our experienced advisers are happy to help you.