• Large assortment in stock
  • Quality products
  • Competitive prices
  • Fast delivery
  • Personal advice
  • More than 40 years of experience
  • Private label possible
X
Order, save and plant with us from € 500! Spent € 500 more on our webshop..

Jacob - Sealing inserts - Metric - 5x 4,0 - 50 pieces

Request a quote
Stock (pcs.): Backorder
These sealing inserts enable you to securely guide multiple, separate cables. Available with two, three, four, five, six or eight holes, and in multiple heights and diameters. Material: TPE TPS.
More Information
Art.no. WJ-DM 25/5X4
Brand Jacob
Material Plastic
Material quality TPE TPS
Color Black
Size M25
Number of holes x hole diameter (mm) 5x 4.0
Height in mm 9.3
Sealing grommet diameter (mm) 19.8
Connecting thread type Metric (EN 60423)
Temperature range (°C) -30 up to +100
Degree of protection (IP rating) IP67
Properties Sealing insert for the installation of several single cables.
PU (pcs.) 50
PU / Master Carton 100

Specificaties en eigenschappen

Deze kabeldoorvoeren zijn vervaardigd uit flexibel TPE TPS, een materiaal dat bekend staat om zijn duurzaamheid en bestendigheid tegen diverse omgevingsfactoren. Met vijf doorvoeropeningen van elk 4.0 mm diameter, zijn deze doorvoeren geschikt voor dunnere kabels en draden. De metrische afmetingen zorgen voor compatibiliteit met standaard componenten. De doorvoeren worden geleverd in een praktische verpakking van 50 stuks, waardoor je direct aan de slag kunt met je project.

Voordelen en unieke kenmerken

Het gebruik van TPE TPS materiaal biedt verschillende voordelen. Het materiaal is flexibel, waardoor de kabels eenvoudig door de openingen te voeren zijn zonder beschadiging. Tegelijkertijd zorgt het materiaal voor een stevige grip, waardoor de kabels op hun plaats blijven. De vijf afzonderlijke openingen voorkomen kabelwarboel en zorgen voor een overzichtelijke installatie. Dit vergemakkelijkt niet alleen de montage, maar ook eventueel onderhoud of aanpassingen in de toekomst.

Toepassingen en gebruik

Deze kabeldoorvoeren zijn uitermate geschikt voor diverse toepassingen in de industrie, machinebouw en paneelbouw. Denk bijvoorbeeld aan de installatie van elektrische componenten in schakelkasten, machines of apparaten. Door de compacte afmetingen en de mogelijkheid om meerdere kabels georganiseerd door te voeren, zijn deze doorvoeren ideaal voor situaties waar ruimte beperkt is. De vijf doorvoeropeningen van 4.0 mm zijn perfect voor dunnere kabels, zoals signaalkabels of voedingsdraden voor kleinere componenten.

Onderhoud en levensduur

De kabeldoorvoeren vereisen minimaal onderhoud. Het TPE TPS materiaal is bestand tegen stof, vuil en vocht, waardoor de doorvoeren langdurig hun functie behouden. Voor het reinigen volstaat het om de doorvoeren af te nemen met een vochtige doek. De levensduur van de doorvoeren is afhankelijk van de specifieke toepassing en omgevingsfactoren.

Do you want to request a quote 
or do you have other questions?

Do not hesitate to contact us. Our experienced advisers are happy to help you.